• INFORMACJA

• 13 lutego odbędzie się wywiadówka. Harmonogram spotkań rodziców z wychowawcami:
            Klasy I-III godz. 17.00

Klasy IV-VI godz. 17.30
            Klasy VII-VIII godz. 18.00

• Spotkanie z podróżnikiem

• 22 stycznia gościliśmy w naszej szkole pana Grzegorza Chachurę-podróżnika z grupy "Trzask". Spotkanie przeniosło nas do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Zobaczyliśmy wiele odcieni tej jakże wymarzonej dla wielu ludzi części świata. Wielki Kanion Kolorado, kasyna w Las Vegas, legendarna Route 66, Butelkowy Las, Los Angeles-miasto wieżowców i... bezdomnych, Aleja Gwiazd w Hollywood, ogromne sekwoje-a wszystko to przedstawione w formie barwnej opowieści, wzbogaconej zdjęciami, filmami i rekwizytami. Spotkanie było bardzo owocne i bez wątpienia poszerzyliśmy swoje horyzonty 🙂

• KARNAWAŁ TRWA!

• Zanim opuścimy szkolne mury, by regenerować siły po trudach pierwszego półrocza, należy godnie uczcić czas karnawału. Muzyka, tańce, konkursy, pizza. Było wesoło i przyjemnie. Aż chciałoby się zacytować klasyka: „Miło szaleć, kiedy czas po temu".

• Wyjazd na narty

• ️⛷ 🏂W dniu 19 stycznia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wyjechali do Stacji Narciarskiej Kiczera Ski w Puławach Górnych, gdzie próbowali opanować i doskonalić narciarskie ABC 🤪 Było mnóstwo dobrej zabawy, uśmiechu i wytrwałości 💪💪💪
            Cieszy fakt, że nasi uczniowie „zarazili się białym szaleństwem”. Mamy nadzieję, że pozostali uczniowie przy okazji następnego wyjazdu powiększą grupę narciarzy z Nowosielec 🤪🤪 Do zobaczenia na stokach!!!

• Konkurs Kolęd i Pastorałek

• 19 stycznia 2024 roku uczennice naszej szkoły Julia Lonc i Zofia Kalamarz wzięły udział w Międzypowiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Zarzeczu. Dziewczynki odniosły sukces, Julia zajęła miejsce I, a Zosia miejsce II. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów.

• Konkurs „Powiat Przeworski jakiego nie znacie”

• Gratulacje dla Ani Zmory uczennicy kl. V, która zdobyła  I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Powiat Przeworski jakiego nie znacie” oraz w tym samym konkursie III miejsce.
            Celem konkursu było rozbudzenie zamiłowania do małej ojczyzny poprzez uprawianie turystyki pieszej i rowerowej oraz ukazanie w obiektywie przeworskiej kultury, zabytków, atrakcji turystycznych oraz przyrody i symboli charakterystycznych dla Powiatu Przeworskiego. Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy dalszych sukcesów.

• GMINNE ZAWODY W MINI-PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

• 11 stycznia 2024r. w murach naszej szkoły odbyły się Gminne Zawody w Mini-Piłce Siatkowej Dziewcząt. Sportowym zmaganiom towarzyszył gorący aplauz społeczności szkolnej, która dopingowała nasze zawodniczki.
            Drużyna dziewcząt w składzie: Marcelina Curzytek, Nadia Mroszczyk, Amelia Nykiel, Adrianna Rosół, Anna Telega, Zofia Peszek, Emilia Skawina, Zofia Kalamarz, Lena Lenar, Kinga Superson w klasyfikacji końcowej uplasowała się na miejscu II. Miejsce I wywalczyły dziewczęta ze Świętoniowej, a miejsce III dziewczęta z Grzęski.

Pamiątkowe dyplomy i puchary zostały wręczone przez Panią Dyrektor Renatę Palińską. Turniej przebiegł w przyjemnej, sportowej rywalizacji zgodnie z zasadą „fair play”.
            Dziękujemy wszystkim i  gratulujemy!!!