• XIII Gminny Konkurs Matematyczny „Czar Par”

• W dniu 19.02.2024r. czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w XIII Gminnym Konkursie Matematycznym
            "Czar Par" w Studzianie dla klas IV-V.
            W kategorii klas czwartych szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Julia Kurecka oraz Hubert Curkowicz, a w kategorii klas piątych Anna Zmora oraz Miłosz Hawer, którzy znaleźli się na podium zdobywając III miejsce.
            Pan Wójt gminy Przeworsk Daniel Krawiec wręczył dzieciom dyplomy i nagrody rzeczowe.
            Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! 👏👏👏😘😘😘

• BEZPŁATNY WEBINAR DLA ÓSMOKLASISTÓW

Jak poradzić sobie z potęgami i pierwiastkami na Egzaminie Ósmoklasisty? Dowiesz się podczas najbliższego webinaru ZDAY. Temat omówi Karol Wilczyński, ekspert od bezstresowego i skutecznego nauczania. Pomógł już tysiącom uczniów przygotować się do matur i egzaminów.

W trakcie webinaru poznasz i przećwiczysz sposoby radzenia sobie z pierwiastkami i potęgami. To wszystko w oparciu o zadania, które pojawiają się na egzaminie ósmoklasisty!

Termin spotkania: 08.02 (czwartek) o 19:00.

Aby otrzymać link do transmisji, zapisz się na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/