• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

• 28 kwietnia 2022r. uczniowie klasy ósmej Radosław Dąbek i Jakub Amarowicz reprezentowali gminę Przeworsk w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się w Zarzeczu. Chłopcy po raz kolejny spisali się na medal i stanęli na podium
            w kategorii klas V-VIII.

I miejsce – Radosław Dąbek
            – Jakub Amarowicz

Serdecznie gratulujemy wygranej, a za Radka trzymamy kciuki, ponieważ będzie reprezentował Powiat Przeworsk na szczeblu wojewódzkim.

• SPOTKANIE Z PANEM POLICJANTEM

• Bezpieczeństwo-pierwsza klasa. Bezpieczni na drodze. Spotkanie klas I-III z panem policjantem.

Bądź bezpieczny wiosną. Współczesne uzależnienia. Bezpieczni w cyberprzestrzeni. Spotkanie klas IV-VIII z panem policjantem.

• „Zainwestuj w naszą planetę”

• W piątek 22 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Ziemi, największego międzynarodowego święta ekologicznego. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Zainwestuj w naszą planetę”.

• Akademia z okazji rocznicy Chrztu Polski

• W dniu 13 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy Chrztu Polski oraz nadchodzących Świąt Wielkanocnych.Nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wielkanocny Baranek":

I miejsce: Jakub Jamroży kl. II, Igor Młynek kl. III,
            II miejsce: Lilianna Puchalik kl. III, Julia Kurecka kl. II,
            III miejsce: Miłosz Kubas kl. II, Antonina Śliwa kl. III, Lena Dryś kl. II

• Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

• 12 kwietnia 2022 roku uczennice klasy 8b, Anna Truszkiewicz i Emilia Wywrót, wzięły udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w I LO w Łańcucie. Dziękujemy Wam za reprezentowanie naszej szkoły i przepiękne wykonanie piosenek w języku angielskim.

• KLASA DRUGA WITA PANIĄ WIOSNĘ

• Klasa 2 SP zorganizowała krótkie przedstawienie o tematyce wiosennej. Dzieci żegnały Panią Marzannę, a witały Panią Wiosnę. Wszystkim życzymy już tylko pięknych wiosennych dni.

• „Językomaniak to ja”

• 6 kwietnia 2022 roku uczniowie klas ósmych wzięli udział w IX Powiatowym Konkursie Języków Obcych pt. „Językomaniak to ja“, który odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie. Uczniowie Julia Głąb, Julia Kubas, Katarzyna Król, Klaudia Drążek, Dominik Superson oraz Emilia Wywrót napisali test z języka angielskiego oraz wysłuchali ciekawej części artystycznej przygotowanej przez I LO. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

• Wystawa łowiecka

• 31 marca 2022r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wystawie łowieckiej organizowanej przez Koło Łowieckie Bażant w Przeworsku. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawostek z życia i zwyczajów zwierząt leśnych.

• Turniej wiedzy pożarniczej

• 30.03.2022r. uczniowie klas ósmych w składzie: Julia Głąb, Julia Kubas, Klaudia Drążek, Jakub Amarowicz, Radosław Dąbek, Antoni Bawor reprezentowali naszą szkołę w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, które odbyły się w miejscowości Chałupki. Uczestnicy zmierzyli się z trudnymi pytaniami dotyczącymi wyposażenia jednostek w sprzęt, umundurowania i dystynkcji strażackich.

Na podium stanęli:
            Radosław Dąbek – miejsce I
            Jakub Amarowicz – miejsce III

Serdecznie dziękujemy całej szóstce za czas poświęcony zgłębieniu wiedzy pożarniczej, a chłopcom gratulujemy świetnych wyników, dzięki którym będą reprezentować naszą gminę oraz szkołę
            w eliminacjach powiatowych w Zarzeczu.
            Dziękujemy również panu Robertowi Superson za transport :):):)