• Udanych wakacji!

• 24 czerwca 2022 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły odebrali swoje świadectwa. Drodzy uczniowie, zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny! Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo!

• Najlepsi uczniowie szkół podstawowych

• Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VIIIa, Julia Kubas, została wyróżniona za drugą najwyższą średnią ocen wśród uczniów w Gminie Przeworsk. Julce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szkole średniej!

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Kochani ósmoklasiści,
            dziękujemy Wam za te wspólne lata nauki!
            Życzymy, żebyście w przyszłości potrafili pokonywać wszystkie przeciwności losu i cieszyli się życiem. Nigdy nie traćcie wiary w siebie! Choć my tu zostaniemy, myślami będziemy z Wami! I do zobaczenia, bo z pewnością jeszcze się spotkamy…

Pani Joannie Grocholskiej oraz Pani Katarzynie Machniak dziękujemy za wspólnie spędzony i poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.

• Dzień Rodziny

• 22 czerwca uczniowie klas 1-3 pod opieką Pani Elżbiety Sowy zaprezentowali program artystyczny, którego tematem przewodnim był Dzień Rodziny. Dzieci wprowadziły nas również w atmosferę nadchodzących wakacji oraz pożegnania naszych ósmoklasistów. Dziękujemy Pani Elżbiecie oraz wszystkim świetliczakom za ciekawy program i występ.

• TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

• W dniu 21 czerwca 2022 roku uczniowie klas ósmych pod opieką pani Jadwigi Wilk wzięli udział w gminnym turnieju piłki nożnej, który odbył się przy Szkole Podstawowej w Rozborzu.
            Chłopcy w składzie: Radosław Piątek, Radosław Dąbek, Antoni Bawor, Szymon Boratyn, Oliwier Rosół, Dominik Superson,  Antoni Lis, Jakub Amarowicz, Dawid Lis, Konrad Słysz,  Bartosz Słysz, Rafał Kmiecik oraz Jakub Skawina w pięknym stylu wywalczyli I miejsce pokonując kolegów z Rozborza, Chałupek, Świętoniowej i Urzejowic.
            Nasi uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony rywalizując w duchu fair-play. Była to prawdziwa uczta piłkarska na wysokim poziomie.
            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Wyjazd do Energylandii

• 15 czerwca 2022 roku uczniowie klas ósmych wraz ze swoimi wychowawcami oraz Panią Dyrektor wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia. Ósmoklasiści zmierzyli się ze swoim strachem, a w zamian otrzymali potężną dawkę adrenaliny, radości i zabawy na najwyższych obrotach. Młodzież z pewnością zapamięta ten dzień na długo. Zadowoleni i zmęczeni, pełni wrażeń wrócili do domu w późnych godzinach wieczornych.

• TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

• Dnia 9 czerwca 2022 roku w Grzęsce odbył się międzyszkolny turniej piłki siatkowej dziewcząt. Nasze uczennice w składzie: Anna Skawina, Anna Truszkiewicz, Anna Słysz, Katarzyna Curzytek, Klaudia Drążek, Emilia Wywrót, Olga Curzytek, Kaja Curzytek i Kinga Truszkiewicz zajęły III miejsce.
            Dziękujemy dziewczynom za godne reprezentowanie naszej szkoły w duchu "fair play".

• "Czar Par"

• W dniu 30.05.2022r. Czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Gminnym Konkursie Matematycznym "Czar Par" w Studzianie dla klas IV - V. Cała reprezentacja znalazła się na podium.
            W kategorii klas czwartych para uczniów: Kinga Skawina oraz Ksawery Mroszczyk zdobyli II miejsce, a w kategorii klas piątych: Milena Kalinowska oraz Lena Wołowiec zdobyły również II miejsce. Uczniów przygotowywały Panie Renata Palińska oraz Anna Sowa.
            Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!